zestawy modelarskie

Home » modele » zestawy modelarskie

Zamieszczone zestawienia oferowanych modeli zgodne są z naszymi ulotkami informacyjnymi. Na pierwszej podstronie zamieszczono informację dotyczącą warunków zamówienia oraz listę cenową dla skali HO.

Nasze zestawy modelarskie do samodzielnego montażu to wierne kopie istniejących w rzeczywistości obiektów kolejowych oraz typowych budowli dla określonych linii lub regionów. Modele pokazane w tej galerii oferowane są w trzech skalach: HO/O/I. Można je również otrzymać na indywidualne zamówienie w wersji FM dla skali II/G lub każdej innej.

Modele składają się z części odlewanych z żywic utwardzalnych, cyny, mosiądzu oraz elementów fototrawionych ażurowo z blach 0,2/0,3mm mosiężnych i nowego srebra. Wiele detali, a nawet całe ściany wykonane są też z tworzyw sztucznych oraz twardych tektur i kartonów przy pomocy ploterów laserowych. Na wszystkich ulotkach podane są rodzaje materiałów i liczba części, które wchodzą w skład poszczególnych zestawów.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NOWOŚCI

Strona jest w rozbudowie. Dalsze informacje i opisy pojawią się w najbliższym czasie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres e-mail.